אודות

החברה

Pose הוקמה כדי להעניק לעסקים קטנים מערכת אחידה של כלי ניהול, שתפשט את התהליך הקמעונאי ותגדיל את המכירות.

ראינו את הקשיים שאיתם מתמודדים כיום עסקים קטנים וחנויות במערכות לנקודות מכירה, החל ממחיר ועד לפונקציונליות. כתוצאה מכך, יצרנו קופה אינטואיטיבית, ידידותית למשתמש ועם ראייה לעתיד, כדי לעזור לעסקים קטנים לשרוד בשוק התחרותי.

Pose הוקמה עבור העסק הקטן הממוצע, אשר לא תמיד יש לו את המשאבים או הידע כדי להטמיע נקודת מכירה.

כלים רבים בשוק אינם נוחים להתקנה, כוללים יכולות מינימליות או שהם יקרים מדי. נקודת המכירה שלנו מעניקה יכולות ניהול פשוטות ומאוד פונקציונליות, שמעצימות את העסקים הקטנים בשוק קשה.

אנו מחויבים לרמת עיצוב וחוויית משתמש גבוהה, כדי להגדיל את מידת האימוץ ושביעות הרצון של הלקוח.

אנו עובדים בצמוד ללקוחות שלנו כדי להעניק פתרונות ותמיכה שוטפת לצרכים שלהם. אנחנו תמיד מוכנים להתאים את המוצרים שלנו לפי המשוב של הלקוח ולצרכים המשתנים בשוק, וחותרים לשיפור מתמיד של הפונקציונליות.

הצהרת משימה

המשימה שלנו היא לפתח טכנולוגיות גמישות וידידותיות למשתמש לנקודות מכירה שמשרתות עסקים קטנים. אנו מעריכים את הצרכים של לקוחותינו ומעניקים מערכת אחידה של כלי ניהול זולים שקל לאמץ אותם.

אנו שואפים להפוך את תהליך התשלום ליותר יעיל, מוכוון-לקוח ונוח לשימוש. מטרתנו היא לעזור לעסקים קטנים למכור יותר ולהגדיל את השורה התחתונה שלהם, ללא הוצאות כבדות.

המוצר שלנו תוכנן מתוך מחשבה על העסק הקטן, ואנו פועלים בצמוד למי שמאמץ אותנו לחיקו כדי להתאים את המאמצים שלנו ולשפר את יכולות התשלום הכלליות. אנו מתמקדים במתן נקודת המכירה הטובה ביותר לצרכים המרכזיים של לקוחותינו.