הטבות

10 סיבות נהדרות.

למה קופה מבוססת אינטרנט היא המוצר הכי הגיוני.


 • רישום תוך 60 שניות

  זמן שווה כסף, ולא צריך לבזבז אותו על תהליך התקנה ארוך ויקר. לכן יצרנו נקודת מכירה שקל להטמיע אותה לתוך כל סביבת מכירות. הרשמו כאן והתחילו ליצור רווחים לעסק הקטן שלכם!


 • אבטחה משוריינת

  יחד עם גיבוי הנתונים, כל החנות שלכם בטוחה אצלנו! Pose נבנתה עם כמה שכבות אבטחה, העונות על תקני התעשייה הנוקשים ביותר. נקודת המכירה שלנו לא שומרת מידע רגיש של כרטיסי אשראי או מאפשרת לצדדים שלישיים לגשת לנתונים שלכם.


 • תגמלו את הלקוחות

  נאמנות הלקוחות היא פריט חובה לכל עונה. עם Pose, ניתן לתגמל בנדיבות את הלקוחות היקרים לכם. בחרו בין הטבות יום הולדת, כרטיסי ניקוב או הנחות חבר כדי להעמיק את רתימת הלקוחות בחנות. התוכניות שלנו עוזרות לכם ליצור תמריצים שמגדילים את שימור הלקוחות, שביעות הרצון שלהם וסך כל המכירות.


 • תמיכה עוצמתית

  אנחנו מודים – אנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו! תוכנת נקודת המכירה שלנו מעצימה את העסק שלכם, ושביעות הרצון שלכם מעצימה אותנו. אנחנו מחויבים ללקוחותינו ועובדים ללא הרף כדי לשמור על תמיכה ושירות ברמה הגבוהה ביותר. גיבוי הנתונים הוא סטנדרטי, כך שאין לכם מה לדאוג לגבי אבדן נתונים. תרגישו חופשיים ליצור קשר בכל שאלה, אנחנו שומרים לכם על הגב!


 • מפלט מתוק

  קבלו את החופש לגשת לנקודת המכירה שלכם מכל מקום, בכל שעה. עקבו אחרי המכירות בחנות שלכם, התחברו אל העובדים שלכם וקבלו דוחות קמעונאיים בקצות האצבעות. Pose משחררת את העסק הקטן שלכם לחופשי ומעניקה לכם את כל הפונקציונליות שאתם צריכים. העצימו את העובדים שלכם למכור בקלות, בין אם אתם בכנס, בפגישה או שותים מוחיטו על חוף הים.


 • העצימו את יכולות השירות שלכם

  אנחנו יודעים כמה קשרי ושימור לקוחות משתלמים להגדלת המכירות לאורך זמן. Pose מעניקה לכם את היכולת לאחסן ולהשתמש בקלות בנתוני לקוחות למבצעים, הטבות והנחות מיוחדות כדי לתגמל את הלקוחות שלכם. גשו במהירות להיסטוריית המכירות ונתוני הלקוחות כדי להעניק שירות מושכל ומותאם אישית בו זמנית.


 • מעודדת צמיחה

  בין אם אתם עסק חדש, או מקצוענים בעולם הקמעונאות, Pose מעניקה לכם את הפתרונות שאתם צריכים כדי לבנות את המוניטין ויכולת ההגעה שלכם. כקמעונאים בעצמנו, אנחנו מבינים את מה שצריך כדי לנצל את המרב מהמכירות, נתוני הלקוחות והעסקאות היומיות שלכם הכלים המותאמים, התובנות והממשק הקל לשימוש שלנו מעניקים לכם את הגמישות והארגון הנדרשים לצמיחה בשוק המודרני.


 • מחיר נוח לכל עסק

  Pose משרתת במיוחד עסקים קטנים, עם הטמעה זולה וקלה בחנות. כל שאתם צריכים הוא מחשב וגישה לאינטרנט. מערכות מורכבות ויקרות יכולות לגזול זמן וכסף שיכלתם להשקיע בלבנות ולתחזק את העסק שלכם. נקודת המכירה שלנו מגוונת מאוד וניתן להשתמש בה יחד עם מגוון רחב של ציוד היקפי, כגון סורקי ברקוד, קוראי כרטיסי אשראי, מגירות קופה, מדפסות קבלות ועוד!


 • ללא התחייבות

  אפשר להתחיל להשתמש ב-Pose בכל שעה, בכל מקום! תשכחו מחוזי שירות לטווח ארוך והשקעות פיננסיות כבדות. אנחנו מציעים תשלומים חודשיים גמישים ונטולי דאגות, לצד היכולת לבטל בכל רגע.


 • יתרון למכירות

  אל תמכרו באפלה. נקודת המכירות שלנו בנויה כדי להפוך את תהליך התשלום שלכם ליעיל ושימושי, הן בחנות והן מרחוק. חזקו את המכירות שלכם על ידי יצירת קבוצות לקוח ממוקדות והטבות מיוחדות על בסיס היסטוריית הקניה. Pose מעניקה לכם תובנות שיעזרו לכם לעמוד ביעדי המכירות היומיים, השבועיים והחודשיים שלכם.