סגל 50

בוטיק אופנה

אודות החנות

סגל 50 היא בוטיק אופנה איכותי שמתמחה בביגוד, עיצוב הבית ומוצרי יופי. אחרי שעבדה בעולם התקשורת במשך שנים ארוכות, הבעלים מיכל הרמתי-פורטל החליפה את חיי העיר הקדחתניים בחלום של פתיחת חנות בוטיק קטנה.

“הבנתי שאחד מהתחביבים שלי הוא גם אהבה אמיתית שלי”, אומרת מיכל. “ראיתי את האופנה כמשהו ניתן להתאמה, שבו כל אחד יכול למצוא משהו שהוא אוהב.” החנות שלה היא בדיוק זה, והיא ביתם של פריטים אופנתיים שהם גם שימושיים וגם לבישים.

איך Pose עזרה לנו

לפני Pose, בסגל 50 השתמשו בדף ועט כדי לעקוב אחרי המכירות. לדבריה, “כמי שמעולם לא השתמשה בעבר בקופה, Pose הייתה קלה מאוד לשימוש ועזרה לי להשליט סדר.

“ברגע שסידרתי את המלאי שלי, הצלחתי להכפיל את כמות הספקים שלי.”

הסידור לא רק עזר לה במלאי, אלא גם בתכנון הפיננסי וצמיחה. לדבריה, “בלחיצת כפתור, יש לי דוחות מכירות מפורטים שעוזרים לי להעריך איך אני יכולה להמשיך ולפתח את העסק שלי.
תוך שנה, כמות המכירות שלי הוכפלה, ורואה החשבון שלי אוהב אותי.”

אחרי שפתחה את העסק שלה, מיכל כמעט ולא מצאה הזדמנות לצאת לחופשה. עם היכולת לנהל את החנות שלה מרחוק ולהגדיר חשבונות לעובדים, היא סוף כל סוף יכלה לשכור עובד שיעזור לה בחנות.

“זו הייתה הקלה כל כך גדולה להעסיק עובד,” היא מספרת. “סוף כל סוף יצאתי לחופשה עם המשפחה, וראיתי איך החנות שלי מתפקדת בזמן אמת מהמחשב הנייד שלי.”

כאחת מהלקוחות הראשונים של Pose, מיכל משתמשת ב-Pose כבר יותר משנה. עם התוספת של מועדוני לקוחות חדשים, היא יכלה להרחיב את הקשר עם הלקוחות שלה.

לדבריה, “Pose עוזרת לי להכיר טוב יותר את הלקוחות שלי וכתוצאה מכך, הגדלתי את מספר הלקוחות הקבועים שלי. היכולת לשתף את האהבה שלי עם אחרים היא הרגשה נהדרת.”

למידע נוסף על סגל 50