צלמניה

חנות צילום

אודות החנות

מאחורי חנות צילום זו, המדפיסה תמונות מפורסמות מהעבר, טמון סיפור שיוצא לפני שמה. הצלמניה הוקמה ב-1940 על ידי הצלם רודי ווינשטיין ואשתו מרים, והיא מציגה לראווה תמונות מרגעים חשובים בעברה של מדינת ישראל.

עסק משפחתי זה הועבר מדור לדור אל הנכד שלהם, בן פיטר, אשר מטייל בכל רחבי העולם ומציג את תיק העבודות של סבו. לאחרונה, הסיפור שלו סופר באמצעות הסרט התיעודי “הצלמניה” (Life In The Stills) והוא מוצג בפני קהל בכל רחבי העולם.

“נוסף לאירועים היסטוריים, התמונות שלנו מתעדות רגעים קטנים ונוגעים ללב,” אומר פיטר. “אנחנו תמיד מגלים דברים חדשים, בכל יום נחשפים לתמונות שלא נראו מעולם.”

איך Pose עזרה לנו

לפני Pose, לצלמניה בכלל לא הייתה קופה. המעבר ממערכת מבוססת ניירות לקופה מבוססת אינטרנט עזרה להם לעשות סדר. לדבריו, “Pose עשתה לנו המון סדר בחנות, בגלל שהיא הבנתה את רשימת המלאי שלנו ועזרה לנו להגדיר את המוצרים שלנו. עכשיו אנחנו יכולים להגדיר כמויות, מחירים ורשימות מוצרים במערכת שבה אני יכול להשתמש מכל מקום.”

באמצעות ממשק נוח לשימוש, הצלמניה ניצלה את מלוא היתרונות של תכונות הלקוחות והקופה. לדבריו, “היכולת להוסיף לקוחות בקלות, להעניק הנחות ולהגדיר פריטים שונים במהלך התשלום עזרה לנו מאוד. קל מאוד לקרוא את הסמלים, והצוות שלנו יכול להוסיף מספר פריטים בבת אחת.”

למרות שהצוות של הצלמניה אינו בעל אוריינות טכנולוגית גבוהה, הטכנולוגיה של Pose איפשרה להם להתחבר ללקוחות שלהם ולנהל טוב יותר את העסק שלהם. לדבריו, “לפני Pose, לא הייתה לנו תוכנית שנתית. באמצעות החלק של הדוחות, אני יכול לבנות תוכנית פיננסית לשנה הקרובה.”

בנוסף לדוחות, החלק של הלקוחות במערכת הניהול מעניק לצלמניה את המידע הדרוש כדי לפנות טוב יותר לקהל היעד שלהם. “Pose עזרה לנו משמעותית בהקמת הניוזלטר שלנו.” הוא מספר. “קל מאוד לייצא רשימת לקוחות עם פרטים ליצירת קשר כדי לשלוח מידע על מבצעים, הנחות ואירועים מיוחדים.”

העסק של פיטר משגשג, ואין לו זמן לדאוג לגבי נקודת מכירה. “נקודת המכירה שלנו מפשטת את תהליך המכירה, ומאפשרת ללקוחות לשלם בלי להסתבך.”

למידע נוסף על הצלמניה