האם יש הבדל בין קופה ממוחשבת לקופה רושמת?

האם יש הבדל בין קופה ממוחשבת לקופה רושמת?

היום בכל סוג של עסק ניתן למצוא קופה ממוחשבת או קופה רושמת, בהתאם לרמת ההשקעה של העסק. אם בעבר כל סוגי העסקים השתמשו אך ורק בקופה רושמת פשוטה, הרי שהיום ניתן לראות מגמה הולכת וגוברת של בתי עסק, המעוניינים להשקיע בקופה ממוחשבת. מדובר על דרך נפלאה לפתח ולהרחיב את העסק, מאחר ובסופו של דבר, הכול תלוי בחוויית הלקוח וביכולת שלכם לנהל את תהליך המכירה בצורה היעילה ביותר.

אנו ב Pose נשמח לספק לכם קופה ממוחשבת (קופה רושמת חכמה) ברמה הגבוהה ביותר, שתוכל לסייע לעסק שלכם לגדול ולהתפתח. הקופה שלנו תהפוך את תהליך המכירה לחוויה פשוטה ויעילה יותר. כל הנתונים נשמרים על הענן, על מנת לאפשר לכם גיבוי מלא ויכולת נוחה לשלוף את הנתונים הרלוונטיים בכל רגע נתון. ניתן להשתמש בקופה לצורך ניהול העובדים, ניהול מועדון הלקוחות של העסק, מעקב אחר המלאי וכדומה.

האם יש הבדל בין קופה ממוחשבת לקופה רושמת?

ההבדל בין קופה ממוחשבת לקופה רושמת – נעים להכיר!

קופה ממוחשבת מספקת לא מעט יתרונות חיוניים לבית העסק, מאחר והיא מאחסנת את הנתונים השונים של הלקוחות ומאפשרת לנתח אותם, באמצעות מגוון רחב של דוחות שונים. נתונים אלו יכולים לשמש אתכם לצורך שיפור וייעול ההתנהלות בעסק, שינוי נהלי עבודה וסיוע לעובדים שמתקשים בתהליך המכירה. ניתן לנהל את העובדים, לעקוב אחר שעות העבודה שלהם ולבצע בקרה על המכירות שהם ביצעו. כמו כן, הקופה מאפשרת לנהל את מועדון הלקוחות של העסק ולשלוח הטבות ומבצעים ייחודיים לחברי המועדון, לצורך הגדלת אחוזי המכירות והקפדה על שימור לקוחות אפקטיבי. לעומת זאת, קופה רושמת פשוטה, לא תאפשר לכם להקים קטלוג מוצרים של העסק או לשייך אותם למחלקות השונות. העבודה עם הקופה הרושמת תהיה ארוכה ומסובכת יותר, דבר שלא פעם מאריך את תהליך המכירה ומאתגר את הסבלנות של הקונים.

קופה ממוחשבת לעומת קופה רושמת – מה מעולם לא סיפרו לכם?

השקעה בקופה ממוחשבת יכולה להיות רווחית במיוחד עבור בית העסק, מאחר והיא מספקת לא מעט יתרונות, המקלים על העבודה וחוסכים לכם לא מעט זמן והתעסקות מיותרת. הקופה הממוחשבת, בניגוד לקופה הרושמת, מאפשרת לשייך כל פריט לספק או לספק המשנה, על מנת לאפשר לעקוב אחר המלאי ואחר המוצרים הנמכרים ביותר. זוהי דרך נוחה להבין מהם המוצרים שתצטרכו להזמין מהם יותר ועל אילו מוצרים תוכלו לוותר. מדובר על דרך נפלאה לייעל את ניהול המלאי, מאחר ואין שום צורך במוצרים שתופסים שטח על המדף, אך אינם תורמים לרווחיות של העסק.

אנו בחברת Pose נשמח לספק לכם קופה ממוחשבת ברמה הגבוהה ביותר. לפרטים והזמנות, צרו קשר.